Nami Gasht (Editor)

nami790

Updated on
Edit
Like
Comment
Share on FacebookTweet on TwitterShare on LinkedInShare on Reddit

بر اساس توافق دولت ایران و ترکیه، مسافران ایرانی برای ورود به ترکیه و اقامت تا 90 روز نیاز دارند. ویزا دریافت نمی کنند و در صورت نیاز به اقامت بیش از 90 روز در ترکیه باید با مقامات این کشور تماس گرفته و درخواست ویزای طولانی مدت کنید. همچنین توجه داشته باشید که هنگام ورود باید مهر ورود در گذرنامه شما مهر شود، در غیر این صورت هنگام خروج از کشور با مشکلات جدی مواجه خواهید شد.
در مورد مدارک مورد نیاز برای سفر با تور مارماریس ارزان باید بگوییم که نیازی به مدارک خاصی ندارید، تنها موارد مهم برای سفر باید پاسپورت خود را بیاورید که باید حداقل شش ماه اعتبار پاسپورت شما باقی مانده باشد. همچنین رسید پرداخت برای خروج از کشور و ارز را همراه داشته باشید، مناسب ترین ارزی که می توانید همراه داشته باشید دلار یا لیر است.
برای سفر با قیمت ارزان با تور وان در فصل زمستان بسیار مناسب و ایده آل است. چون با وجود اینکه برف باریده و تعداد کمی از هتل ها هنوز باز هستند، قیمت ها نصف شده و می توانید با نصف قیمت از خدمات و امکانات هتل استفاده کنید. این فصل در واقع تعداد گردشگران کمتری را تجربه می کند و به همین دلیل تمام هزینه ها کاهش می یابد. همچنین در این فصل تخفیف های بی نظیر و خوبی را در مراکز خرید وان و همچنین رزرو هتل، پرواز وان و حتی کرایه تاکسی تجربه خواهید کرد. البته به یاد داشته باشید که لباس گرم همراه داشته باشید.