Patrick Jane (Editor)

juliaasadi

Updated on
Edit
Like
Comment
Share on FacebookTweet on TwitterShare on LinkedInShare on Redditهنگامی که نوبت به کاشت می رسد، نهال گردو ها اغلب راه حلی هستند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از نهال نسبت به بذر وجود دارد:

1. نهال ها از قبل شروع شده اند: یکی از مزایای استفاده از نهال ها این است که آنها از قبل فرآیند جوانه زنی را آغاز کرده اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محیط مناسب را به آنها بدهید و آنها به رشد خود ادامه خواهند داد.

2. مقاوم‌تر هستند: از آنجایی که نهال‌ها در روند رشد خود بیشتر هستند، معمولاً مقاوم‌تر از دانه‌ها هستند. آنها می توانند کمی بیشتر در برابر سوء استفاده مقاومت کنند و همچنان به رشد گیاهان سالم ادامه دهند.

3. انواع نهال گردو پالیز گردو ها سریعتر رشد می کنند: نه تنها نهال ها مقاوم تر هستند، بلکه سریعتر از دانه ها رشد می کنند. زمانی که می‌خواهید به سرعت یک باغ را راه اندازی کنید، استفاده از نهال بهترین راه است.

4. می توانید در فصل رشد یک شروع کنید: با استفاده از نهال ها، می توانید در فصل رشد شروع کنید. این به ویژه اگر در منطقه ای زندگی می کنید که فصل رشد کوتاهی دارد مفید است.

5. گزینه های بیشتری دارید: انواع نهال های موجود بسیار بیشتر از دانه ها هستند. این به شما این فرصت را می دهد که گیاهانی را انتخاب کنید که مناسب شرایط رشد شما هستند.

6. پیوند آنها آسان تر است: اگر به دنبال پیوند گیاهان خود به مکان دیگری هستید، جابجایی خرید نهال گردو فرنور پالیز گردو ها بسیار راحت تر از گیاهان کامل است. این به این دلیل است که آنها سیستم ریشه کوچکتری دارند.

7. می توانید آنها را در داخل خانه پرورش دهید: اگر فضای بیرونی زیادی ندارید، می توانید به راحتی نهال ها را در داخل خانه پرورش دهید. تنها چیزی که نیاز دارید طاقچه پنجره یا رشد نور است.

8. آنها برای باغبانان همه سطوح عالی هستند: نهال ها برای باغبانان در تمام سطوح، از مبتدی تا متخصص، گزینه ای عالی هستند. آنها یک راه عالی برای شروع کاشت و باغبانی ارائه می دهند.

9. شما می توانید پول پس انداز کنید: اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه باغبانی خود هستید، نهال ها می توانند گزینه بسیار خوبی باشند. آنها اغلب ارزان تر از خرید گیاهان کامل هستند.

10. رشد آنها سرگرم کننده است: شاید بهترین مزیت نهال این باشد که رشد آنها سرگرم کننده است. در تماشای رشد و تکامل آنها به گیاهان سالم چیزی رضایت بخش وجود دارد.