Patrick Jane (Editor)

jainasadi

Updated on
Edit
Like
Comment
Share on FacebookTweet on TwitterShare on LinkedInShare on Reddit

با ارائه مراقبت مناسب، نهال های شما باید به گیاهان سالمی تبدیل شوند که در بسیاری از فصول آینده گل یا سبزیجات تولید کنند.

وقتی هوا شروع به گرم شدن کرد، وقت آن است که به فکر کاشت باغ خود باشید. یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های باغبانی، انتخاب نوع گیاهانی است که می‌خواهید پرورش دهید. آیا سبزیجات می کارید یا گل؟ شاید شما از هر دو کمی رشد کنید.

قبل از شروع کاشت، باید نهال بخرید. می توانید نهال ها را در مهد کودک یا مرکز باغ محلی خود پیدا کنید. مهم است که نهال های سالمی را انتخاب کنید که برای منطقه در حال رشد شما مناسب باشد.

هنگامی که آماده کاشت هستید، مطمئن شوید که نقطه ای را انتخاب کنید که نور خورشید زیاد باشد. اگر در ظروف کاشت می کنید، مطمئن شوید که سوراخ های زهکشی دارند. قبل از نهالستان خود را به خوبی آبیاری کنید.

سوراخی حفر کنید که کمی بزرگتر از ریشه نهال شما باشد. ریشه ها را به آرامی شل کنید و نهال را در سوراخ قرار دهید. سوراخ را با خاک پر کنید، آن را به آرامی فرو کنید. نهال را به خوبی آبیاری کنید.

قبل از شروع کوددهی یا استفاده از محصولات کنترل آفات، به نهال های خود زمان بدهید تا با خانه جدید خود سازگار شوند. هنگامی که آنها تاسیس شدند، می توانید از باغ زیبای خود لذت ببرید!